O NAS

KIM JESTEŚMY

 

Jesteśmy pionierami innowacyjności w technologii żywienia i producentami żywności funkcjonalnej . Specjalizujemy się w mikronizacji, frakcjonowaniu i klasyfikacji produktów roślinnych. Super Food Technology to wciąż nowe na rynku polskim metody wykorzystania niezwykłych właściwości roślin w produkcji suplementów żywnościowych.

 

EKSKLUZYWNA ŻYWNOŚĆ FUNKCJONALNA ODŻYWIA I LECZY

 

Jesteśmy producentem suplementów i  żywności bogatej w witaminy, składniki mineralne, błonnik pokarmowy, probiotyki, fitozwiązki i zdrowe kwasy tłuszczowe. Wpływamy korzystnie na określone funkcje organizmu. Pomagamy w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia. Minimalizujemy ryzyko chorób. Naszym sztandarowym produktem jest BETAVEN.

 

JAKOŚĆ

 

Priorytetem działalności MICROSTRUCTURE jest dostarczenie naszym klientom i konsumentom najwyższej jakości produktów roślinnych. Podczas prawie dwudziestu lat istnienia MICROSTRUCTURE na rynku, nieustannie rozwijamy się i doskonalimy naszą technologię , a życzenia i potrzeby naszych klientów są dla nas podstawową motywacją.

 

Systematycznie prowadzimy badania nad naszymi preparatami oraz ich zastosowaniami. Współdziałamy z naukowymi autorytetami w dziedzinie żywności i żywienia oraz medycyny i farmacji w Polsce i za granicą.

 

Dzięki ciągłej kontroli parametrów produkcji uzyskujemy produkty wysokiej jakości, wspomagające profilaktykę w podstawowych chorobach cywilizacyjnych. Pracujemy zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Jakością (ISO 9001, HACCP).

 

Microstructure sp. z o.o. ul. Cyrulików 37a04-402 Warszawa, Poland zobacz na mapieKontakt tel. +48 22 611 87 98tel. +48 22 611 98 47 biuro@microstructure.pl

Microstructure sp. z o.o. ul. Cyrulików 37a04-402 Warszawa, Poland zobacz na mapie

 

Kontakt tel. +48 22 611 87 98tel. +48 22 611 98 47 biuro@microstructure.pl