PRODUKTY DETALICZNE

MICROSTRUCTURE - SUPER MOC NATURY

 

Spożywaj w 100% czyste organicznie, produkty MICROSTRUCTURE, a zachowasz zdrowie i twoje życie zyska na jakości. Gdy inwestujesz w zdrowie zyskujesz  dodatkowe lata w poczuciu komfortu swojego organizmu. Inwestycja zwróci się w postaci zdrowego serca, prawidłowego poziomu cholesterolu i cukru we krwi, idealnej wagi i sylwetki i czystego układu pokarmowego. Unikniesz wielu chorób cywilizacyjnych jak cukrzyca, rak, otyłość i zawały.

 

Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

 

 

BŁONNIK  ZNACZY POMOC

 

BŁONNIK OWSIANY

 

Posiada delikatność owsianki i zbożowy smak.  Łagodzi skutki złego trawienia, utrudnia przyswajanie cholesterolu, tłuszczy i cukru. Obniża kaloryczność i poziom indeksu glikemicznego pokarmu.

 

BŁONNIK JABŁKOWY

 

to pyszna bomba błonnikowa, porównywalna do kilku kilogramów owoców. Przyspiesza przemianę materii i detoksykuje.  Przyczynia się do rozwoju mikroflory jelitowej stając się naturalnym probiotykiem.

 

BŁONNIK KAKAOWY

 

Pomaga w sposób zdrowy i naturalny pozbyć się zbędnych kilogramów.  Redukuje odczucie głodu i łaknienia. Przedłuża uczucie sytości.

 

BŁONNIK LNIANY

 

Pozwala na dłużej zachować młodość. Zawiera w sobie bogactwo wartościowych składników: witaminę E- witaminę młodości, białko, lecytynę, fitohormony, antyoksydanty, fitosteryny, flawonoidy, fitoestrogeny. A także mikro- i makroelementy.

 

ARONIA I BŁONNIK JABŁKOWY

 

Aronia dostarcza zbawiennych dla zdrowia antyoksydantów. Usuwa wolne rodniki i zapobiega tworzeniu się nowych. Opóźnia procesy starzenia, reguluje gospodarkę tłuszczową organizmu i usuwa metale ciężkie.

 

ŻURAWINA I BŁONNIK JABŁKOWY

 

Żurawina posiada szerokie lecznicze właściwości. Jest doskonałym źródłem antocyjanów i katechin. Zmniejsza zagrożenie chorobą wieńcową serca.

 

FIBERON C

 

Przywraca prawidłową perystaltykę jelit, wzbogaca dietę w probiotyczne bakterie i błonnik. Wspomaga kuracje odchudzające i oczyszczające. Redukuje zaparcia.

 

BETAVEN

 

Obniża poziom cholesterolu we krwi i zmniejsza ryzyko zawału serca. Redukuje indeks glikemiczny pokarmu oraz stymuluje układ odpornościowy organizmu. Zwiększa indeks sytości pokarmu i działa ochronnie na śluzówkę jelit.

 

Microstructure sp. z o.o. ul. Cyrulików 37a04-402 Warszawa, Poland zobacz na mapieKontakt tel. +48 22 611 87 98tel. +48 22 611 98 47 biuro@microstructure.pl

Microstructure sp. z o.o. ul. Cyrulików 37a04-402 Warszawa, Poland zobacz na mapie

 

Kontakt tel. +48 22 611 87 98tel. +48 22 611 98 47 biuro@microstructure.pl